Міс Україна 2016 Олександра Кучеренко отримала неочікуваний подарунок від свого коханого. Щоб привітати дружину журналіст, Дмитро Комаров пролетів пів світу і відвіз дівчину до Праги. Такими новинами пара поділилася на сторінках соціальних мереж.

Читайте також: Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко показали свою квартиру: фото

Модель не одноразово зізнавалася, що дуже сумує без Дмитра в Україні. Він часто відлітає у відрядження, які тривають місяцями. Тому подружжя цінує кожну хвилину, проведену разом, і власним прикладом доводить, що стосунки на відстані таки існують.

У моєї коханої дружини сьогодні день народження. Відверто кажучи, прилетів з експедицій ненадовго спеціально, щоб не пропустити цей важливий день. Вирішили на добу злітати у Прагу. Тут вже встановлюють новорічну ялинку, настрій, відповідний, святковий. Гуляємо. Холодно, але кайфово. Всім кохання,
– похвалився своїм відчайдушним вчинком Дмитро Комаров.

Не менш красномовною була й сама іменинниця, яка публічно подякувала Дмитрові за його появу у цей знаковий для неї день. Олександра пожартувала про історію, яка сталася у родині в день її появи на світ.

Супердень! Спасибі коханому чоловікові за приємний сюрприз у його стилі і всім-всім за теплі привітання, друзі! P.S. У день, коли я народилася, мій брат приніс зі школи дві двійки, але його тоді ніхто не сварив. Здається, вони мене наздогнали,
– дотепно прокоментувала 22-річчя зірка.

Раніше Олександра розповідала, що телеведучий проєкту "Світ навиворіт" вирішив поділити свої відрядження на декілька періодів, щоб частіше бачитися з молодою дружиною. За словами Кучеренко, вони з коханим постійно на зв'язку.

А нещодавно вона прилетіла до нього на зйомки програми в одну з екзотичних країн світу. Дмитру терміново знадобився документ для зйомок, який поштою передати не встигали. Тому дружина опинилася на іншій половині земної кулі, аби допомогти коханому. Вона навіть взяла участь у зйомках програми "Світ навиворіт".