Різдво – особливе свято, наділене теплом і домашнім затишком. Цього дня хочеться дарувати радість усім оточуючим. Щоб вразити друзів та близьких – пропонуємо ідеї цікавих подарунків, які надовго залишаться у серцях ваших рідних.

Читайте також: 12 страв на Різдво: рецепти – що готують на Святвечір

Для створення яскравої атмосфери в різдвяний час, рекомендується дарувати прикраси на ялинку чи стильний декор, який прикрашатиме будинок.


Різдвяний декор 2020

Також для святкового різдвяного столу можна придбати оригінальну скатертину, яка наділить домашнім затишком та родинним теплом.


Різдвяна скатертина – подарунок на Різдво

Неабияк доречним подарунком до столу стане різдвяна свічка, яку можна придбати на різдвяних ярмарках чи у будь-якому магазині декору. Свічки подарують атмосферу загадковості та чарівності.

Читайте також: Кутя на мінералці з виноградним соком: як Святу вечерю готують у різних регіонах України


Різдвяна свічка 2020

Гарним презентом до Різдва стане оригінальна чашечка, з якої можна насолоджуватися какао з маршмелоу під час перегляду святкових фільмів.

Читайте також: Топ різдвяних фільмів, які піднімуть настрій


Різдвяна чашка – подарунок на Різдво

Для створення ще більш святкового настрою подаруйте матусі чи подругам формочки для випікання печива.


Формочки для випікання 2020

Гарним подарунком є різдвяна листівка, яка буде дуже доречною та підніме людині настрій. Не полінуйтеся від руки написати у листцівці теплі слова, які змусять посміхнутися.


Різдвяна листівка – подарунок на Різдво

Потішити близьких та друзів ви можете за допомогою елементів одягу: рукавички, шалик, шапочка, шкарпетки чи цікаві светрики. Під час різдвяних свят – вибір чималий для маленьких і великих.

Читайте також: Чим відрізняється католицьке Різдво від православного: цікаві факти


Різдвяні шкарпетки 2020

Ну і жодне свято не обійдеться без солодощів. Тому обирайте найкращі цукерки, різдвяні будиночки чи печиво і біжіть дарувати рідним радість та щастя.


Солодощі подарунок на Різдво 2020

Щасливого Різдва!