Після інавгурації Володимира Зеленського всі вітчизняні ЗМІ ретельно спостерігали за кожним виходом першої леді. Все тому, що досі Олена Зеленська не вела публічне життя та вкрай рідко поставала з чоловіком перед камерами. Однак відповідальна робота змінила будні знаменитої українки, відтак вона погодилась дати відверте інтерв'ю журналістам та знятись у стильній фотосесії. Журналісти LifeStyle 24 підібрали головні цитати та фото Олени Зеленської, які з'являться у новому випуску Vogue.

Читайте також: Ющенко, Порошенко та Зеленська: для яких глянців фотографувались перші леді України

Про публічність

"Я непублічна особа. Але нові реалії диктують свої умови, і я намагаюся відповідати очікуванням. Не скажу, що публічність чи спілкування з пресою для мене стрес. Проте я краще почуваюся за лаштунками. Мій чоловік завжди на авансцені, мені ж комфортніше у тіні. Я не душа компанії, я не люблю розповідати анекдоти. Це мені не властиво. Але я знайшла для себе аргументи на користь публічності. Один з них – можливість привернути увагу людей до важливих соціальних питань. Правда, це не стосується публічності моїх дітей: я й дотепер не викладала у соцмережах їхні фотографії, і зараз не буду", – розповіла Олена Зеленська.


Олена Зеленська на сторінках журналу / Vogue

Про перших леді світу

"Серед дружин президентів немає нецікавих особистостей: у кожної є чому повчитися. Наприклад, Бріджит Макрон – педагог. Її програма зосереджена довкола освітньої теми: перша леді Франції створює школи для дорослих, які з різних причин були змушені кинути навчання. Під час нашої з нею зустрічі розповіла, що сама викладає їм французьку мову та літературу. Сара Нетаньягу, дружина прем’єр-міністра Ізраїлю, – дитячий психолог-практик. Ельке Бюденбендер, перша леді Німеччини, – успішний юрист".

Читайте також: Як Олена Зеленська готується до міжнародних поїздок: відверте зізнання першої леді

Рішення Володимира Зеленського стати президентом

Я не дуже зраділа, коли зрозуміла, що є такі плани. Усвідомлювала, наскільки все зміниться і які труднощі перед нами постануть. Коли я запитала: "А чому ти мені не сказав?" – Володимир відповів: "Забув". Мій чоловік вміє робити сюрпризи. Але, якщо всерйоз, ми довго це обговорювали, і я сказала, що завжди його підтримуватиму.


Олена Зеленська у стильній фотосесії / Vogue

Як змінилось життя після інавгурації

"Життя – ні, змінилися обставини. Мені бракує часу на самоті. У мене двоє дітей, тому я й раніше зрідка бувала сама. Свій простір у мене був хіба у машині, за кермом. Зараз мене цього позбавили – я завжди з охороною. Для усамітнення залишилася ванна кімната. Але мені пощастило з людьми, які опинилися у моєму особистому просторі: вони вміють мовчати, коли мені хочеться тиші, і можуть підтримати розмову, коли відчувають, що це потрібно".


Олена та Володимир Зеленські / Vogue

Виховання дітей

Нехай самі обирають, як їм жити. Старша донька, Саша, правда, вже знімалася у кіно, але я сподіваюся, що далі вона у цій галузі не піде. У молодшого, Кирила, є шанс мати нормальне дитинство  – гратися з іншими дітьми, займатися спортом, ходити у музичну школу, не привертаючи до себе надмірної уваги.

Про гардероб

"Приємно, коли у Нью-Йорку чи Парижі у мене запитують, хто дизайнер мого костюма. А мене запитують. І не так цікаво було б назвати західний бренд, який там і так відомий,  – як приємно відкривати світові українських дизайнерів".


Олена Зеленська одягає одяг від українських брендів / Vogue

Пріоритети в роботі

"Я виросла у Кривому Розі, живу в цій країні все життя і добре розумію, як багато у нас проблем. Але якщо буду братися за все, не вийде нічого, тому наша команда вирішила зосередитися на конкретних задачах: здоров’я дітей, рівні можливості для всіх українців і культурна дипломатія".

Мені здається, ми здатні змінити багато що – насамперед у ставленні суспільства до людей з інвалідністю.

Читайте також: В Україні запрацює кол-центр для жертв домашнього насильства

Про можливості першої леді

"У дружини президента є можливість спілкуватися з тими, хто наближений до влади. Перед першою леді чиновники не зачиняють двері. Я не політик і не маю права втручатися у роботу президента, але стати посередницею між людьми і владою, щоб остання почула перших, можу й хочу".


Президентське подружжя України / Vogue

Про роботу в "95 Кварталі"

"Я пишу сценарії, як і раніше. Правда, тепер треба розподіляти свій день між офісом президента й "Кварталом" і дотримуватися таймінгу".


Перша леді Олена Зеленська / Vogue

Олена Зеленська стала героїнею випуску Vogue: відео з бекстейджу зйомки