Хто такий Майкл Корс?Це американський модельєр. При народженні мав ім'я Карл Андерсон-молодший. Є співвласником будинку моди Capri Holdings та брендів одягу, аксесуарів та парфумів Michael Kors.

Дивіться також: З терасою і власним садом: дизайнер Марк Джейкобс продає апартаменти на Манхеттені

Дизайнер відомий своєю пристрастю до предметів розкошів та деталей. Окрім дизайну одягу, кутурьє займається також дизайном інтер'єрів.

Видання Harper's Bazaar показало, як виглядає його новий будинок у Флориді, куди Корс переїхав разом зі своїм партнером. Будівництво цієї літньої резиденції, яке у Флориді триває практично цілий рік, зайняло у нього цілих 5 років.

Процес пильно контролював чоловік Корса Лансом Лепер – від креслень до вибору меблів. Сам дизайнер брав участь в облаштуванні помешкання лише опосередковано, довіривши основні завдання архітектурній фірмі Stelle Lomont Rouhani та дизайнерському бюро з Нью-Йорка Groves & Co.

У пляжному будинку подружжя Корса чимало просторих кімнат, панорамні вікна з краєвидом на Мексиканську затоку. Інтер'єр виконаний у приємних нюдових тонах, у ньому переважають дерев'яні елементи декору. Зрештою, переконайтесь самі.

Інтер'єр пляжного будинку дизайнера Майкла Корса: дивіться фото