Кім Кардашян взяла участь в проекті від журналу Vogue. Представники глянцю запросили її стати героїнею нового випуску бліц-інтерв’ю "73 Questions With". Відео з 38-річною знаменитістю з'явилося на YouTube-каналі видання.

Читайте також: Кім Кардашян постала на своїй першій обкладинці американського Vogue: розкішні фото

Згідно з форматом відеоінтерв'ю, Кім Кардашян повинна була запросити репортера та журналіста до себе додому. Вона дотрималася правил і, відповідаючи на 73 несподівані запитання, заодно показала їхнє з Каньє Вестом помешкання.

Особняк розташований в одному з найпрестижніших районів Лос-Анджелеса. Подружжя придбало його у 2014 році, але через капітальні ремонтні роботи, заселилися туди лише у 2017.

Варто відзначити, що ремонт, який тривав три роки, обійшовся зіркам у 40 мільйонів доларів. Адже вся територія їхньої нерухомості займає близько 15 000 квадратних метрів. Там розмістилося декілька будиночків для гостей, басейн, приватний виноградник, а також велика тераса.

Інтер'єр будинку продуманий у мінімалістичному стилі – білі стіни, світлі меблі, багато простору і нічого зайвого. Сама Кім Кардашян під час інтерв'ю пожартувала, що ремонт у них вдома "як в монастирі".

Дивитися інтерв'ю та огляд будинку Кім Кардашян: відео