Проєкт "Танці з зірками" продовжує вражати глядачів сюрпризами. Головною подією 13 прямого ефіру став виступ півфіналісток з ведучими шоу – Тіною Кароль, Юрієм Горбуновим і Олегом Винником, який зустрічав зірок на балконі разом з Ольгою Фреймут. Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлії Саніній пощастило опинитися в тріо з Тіною Кароль, яка підтримувала колегу з самого початку шоу. Емоціями від спільного виступу артистка поділилась в інстаграм-профілі.

До теми У звабливих сукнях: Кароль і Саніна вразили спокусливими образами на "Танцях з зірками" – фото

Юлія Саніна про виступ з Тіною Кароль на "Танцях з зірками"

Співачка, яка стала лідеркою ефіру та безперешкодно пройшла до суперфіналу, зізналась, що півфінал "Танців з зірками" був неймовірним. Вона була в захваті від роботи з Тіною Кароль і цілком задоволена ніжною та пристрасною румбою, яку вони показали на паркеті.

Окреме спасибі Тіні Кароль. Ти неймовірна і все робиш на максимум,
– написала Юлія Саніна.

Артистка вкотре подякувала партнеру Дмитру Жуку, чоловіку Валу (справжнє ім'я – Валерій Бебко), який підтримує її прагнення вибороти переможний кубок, організаторам і глядачам, які щотижня віддають свої голоси.

"Спасибі всій команді "Танців з зірками" за титанічну працю в такий непростий час… Сотні людей щонеділі дарують вам кілька годин казки. Дорогий Дмитро Жук, у мене є ще цілий тиждень говорити тобі дякую, і я буду це робити. Спасибі всім моїм, ви мій захист і дім, де б я не була", – наголосила Юлія Саніна.

Тіна Кароль про румбу з Юлією Саніною на "Танцях з зірками"

Попри те, що українська попдіва дуже ретельно відбирає те, що показувати у своєму інстаграм-профілі, світлинами виступу в прямому ефірі вона все ж поділилась. Співачка показала фото найефектніших моментів румби та залаштунки шоу, сфотографувавшись з Юлією Саніною і Дмитром Жуком.

"Танець німий мовою людською, але красномовний мовою тіла. Він розповів вчора історію про пристрасть, ревнощі, любов і фемінізм. Нехай наша пристрасть до життя, як і до танцю, приведе до перемоги у всьому", – чуттєво написала Тіна Кароль.

Для перегляду фото гортайте вправо