Відповідний відеоролик з’явився на особистій сторінці актора у твіттері. Семюел Л. Джексон зазначив, що таким чином дотримується своєї обіцянки навчити прихильників лайки багатьма мовами, якщо вони зареєструються для голосування на виборах, які пройдуть у США 3 листопада.

Читайте також Аніматори з усього світу намалювали мультфільм про події в Білорусі

Напередодні актор попросив своїх прихильників зареєструватися на виборах через свою сторінку на сайті HeadCount. Тоді він зазначив, що якщо його прохання виконають понад 2500 тисячі людей, то він запише майстер-клас з лайками. Таким чином Джексон вирішив підтримати кампанію #GootToVote.

"Ви, друзі, допомогли нам досягнути нашої мети! Дякую за вашу небайдужість і не забудьте проголосувати 3 листопада", – написав Джексон.

У відеоролику актор вилаявся в’єтнамською, ісландською, чеською, українською, есперанто, а також мовами суахілі, бомба, маорі та багатьма іншими. Українською мовою Семюел Л. Джексон вимовив: "Та пішов ти".

Що цікаво, Джексон належить до тих голлівудських акторів, які люблять полаятися. Він навіть зайняв третє місце у списку акторів, які найбільше вживають лайку. Його обігнали Джона Хілл та Леонардо Ді Капріо.

Що відомо про вибори в США

  • Президентські вибори у США відбудуться 3 листопада 2020 року.
  • За результатами соцопитувань, за Джо Байдена готові проголосувати близько 50% американців, за Дональда Трампа – 46%.
  • Через спалах коронавірусу кандидати відмовились від класичної кампанії: скасовано мітинги та зустрічі з виборцями.
  • Проголосувати на виборах, ймовірно, можна буде й поштою. Водночас таку ініціативу критикує Трамп, аргументуючи це загрозою фальсифікацій.