Для 32-річної моделі та її чоловіка Джастіна Ервіна це буде перша дитина у шлюбі. Пара з нетерпінням очікує на появу первістка, а поки фіксує щасливі миті на фотокартках. Нещодавно батько майбутньої дитини фотографував Ешлі для топлес-знімків, які оцінили чимало користувачів соціальних мереж.

Фотосесія руками чоловіка: Пишнотіла модель Ешлі Грем повністю оголилась на останньому місяці вагітності: 18+

Тепер же Грем поділилась новою світлиною, автором якої стала фотографиня Касс Берд. На ній Емілі постала повністю оголеною, ставши на коліна і сильно вигнувшись назад. З усього, що було присутнім на тілі моделі – це кілька підвісок на шиї та сережки. Своє волосся вона розпустила, надавши йому природності, а руками ледь-ледь торкнулась своїх стоп. Інтимні зони грудей були сховані за чорними смужками, створеними у фоторедакторі.


Ешлі Грем на останніх місяцях вагітності / Instagram / @ashleygraham

Чорно-біла ню-фотографія викликала неоднозначну реакцію в мережах. Такі знамениті моделі, як Емілі Ратажковскі, Гелена Крістенсен, Еніола Абіоро, Тейлор Джавасіс були в захваті від кадру та залишили під нею свої позитивни "емоджі". Інші прихильники Ешлі залишились незадоволеними світлиною, оскільки вважають, що вони не повинні постійно бачити оголеності моделей. "Найгірша картина, яку я коли-небудь бачив", "Чому всі думають, що вони повинні все показувати", "Куди рухається світ" – пишуть вони. Проте серед коментаторів знайшлись і такі, які побачили у Ешлі самих себе, відтак були приємно вражені відвертістю.


Моделям-колегам Ешлі Грем сподобалось еротичне фото / Скріншот з інстаграму


Обурені коментатори знімком Ешлі Грем / Скріншот з "Обозреватель"