Відповідними знімками манекенниця поділилась на офіційній інстаграм-сторінці. За словами Ешлі Грем, вона опублікувала результати фінальної у 2019 році еротичної зйомки.

Дивіться також: Модель Ешлі Грем знялась у сексуальній фотосесії на останньому місяці вагітності: фото 18+

На кількох знімках видно, як вагітна модель позує перед камерами повністю голою. На таку відверту зйомку Ешлі Грем погодилась завдяки своєму чоловіку Джастіну Ервіну. Саме він виступив фотографом, тому майбутня мама зовсім не соромилась демонструвати своє оголене тіло перед камерою.

Остання зйомка в цьому році з найбільшою любов'ю в моєму житті,
– поділилась Ешлі Грем.


Вагітна Ешлі Грем повністю оголилась / Instagram / @ashleygraham


Ешлі Грем оголилась в кімнаті / Instagram / @ashleygraham


Ешлі Грем / Instagram / @mrjustinervin​

Модель не тільки позувала перед камерою чоловіка, але й залюбки переглядала результати еротичної зйомки. Однак це не перша провокативна світлина у блозі вагітної Ешлі Грем: раніше вона хизувалась результатами сімейної фотосесії з Джастіном Ервіном, яка вразила прихильників відвертістю.


Сексуальна зйомка Ешлі Грем з чоловіком / Instagram / @ashleygraham


Вагітна Ешлі на еротичній зйомці / Instagram / @ashleygraham

Про свою першу вагітність модель Ешлі Грем повідомила 14 серпня. В цей день вона з чоловіком Джастіном Ервіном святкувала 9 річницю одруження, відтак оголошення про поповнення в сім'ї було символічним. Згодом манекенниця оголосила, що очікує на появу сина. А от ім'я майбутньої дитини Ешлі Грем вирішила поки тримати у секреті.