Pietro Baldini – це німецький бренд з італійським корінням, а основне виробництво зосереджене в Барселоні. Класичне й розкішне ім'я Baldini було вибрано на честь знаменитого скрипаля сучасності – Emmanuele Baldini. Інша складова назви бренду – Pietro – походить від назви італійського містечка Сан П'єтро, яке славиться своїм шовком. Саме він і став основою виробництва краваток марки.

Ексклюзивні краватки Pietro Baldini користуються попитом серед клієнтів модних бутиків Європи та заможних арабських країн.

Бренд відносно молодий, заснований 1989 року. Та завдяки вишуканому шовку Pietro, вдалій бізнес-стратегії, побудованій на основі європейських смаків, і використанню відомої фігури в сучасному світі класичної музики, Baldini став модним взірцем, на якого рівняються сильні та стильні.

Читайте також: Як вишукане взуття від Berluti стало предметом розкоші

Коштують краватки Pietro Baldini від 250 доларів. А ось найдорожчу свою модель, зшиту з італійського шовку вручну за технологією seven fold (сім шарів – 24) з чотирьохкаратним діамантом Top Welton, виробник оцінив у 130 тисяч доларів. Покупець може, звісно, обрати й менший діамант, тоді й ціна буде нижчою.

На високу вартість краваток Pietro Baldini впливає не лише коштовне каміння, а й якість матеріалів і ретельність виготовлення. Бренд є втіленням любові до красивих речей і розкоші.

Pietro Baldini Diamond, Pietro Baldini Gold, Pietro Baldini Excellence limited edition – це три дизайнерські лінійки краваток. Згідно з філософією марки, вони поєднують компоненти, що відповідають усім п'ятьом органам чуттів. Аксесуари Pietro Baldini створюють постійний і незаперечний ореол величі навколо їхніх власників. Така концепція розроблена для тих, у кого високі потреби і стандарти смаку.

Читайте також: Як італійський бренд Brioni дозволяє чоловікам виглядати стильно та вишукано