Актриса "Перших ластівок" зніметься топлес

За даними "Нового каналу", Тая Щурук зіграє у серіалі блогерку Альбіну Хаткіпер. Рожеве волосся, ефектні і спокусливі вбрання: героїня стрічки "Перші ластівки: Zалежні" точно не боїться демонструвати свою сексуальність. Та і блог Альбіни буде наповнений еротичними кадрами і розповідями про те, як звабити чоловіка.

Дивіться також Прем'єра "Перші ластівки: Zалежні": чого чекати від 1 і 2 епізодів популярного серіалу

Щоб переконливо зіграти цю роль, Тая Щурук погодилась на оголення. Однак дівчина переконує, що занадто відвертих сцен глядачам не варто очікувати. А от красиві обриси тіла в кадрі будуть.

"Альбіна – вебкам-модель, яка спілкується з клієнтами у відеочатах за гроші. Тож за сюжетом я мала роздягнутися. Для мене відверті сцени – не проблема, адже це лише частина роботи. До того ж, на зйомках все було лояльно: соски заклеєні, все культурно. Нахабного оголення в кадрі не буде. Але красиві обриси тіла – так", – розповіла Тая Щурук.

Окрім цього, актриса розповіла, що еротичні сцени будуть мати свій підтекст. Насправді таким чином Альбіна хоче відчути любов від чоловіків, які нею захоплюються, адже в реальному житті дівчина цього не має.

Момент з оголенням – дуже крутий хід. Альбіна роздягає себе, але водночас вона себе й ховає. Це – одна з її масок. Їй треба роздягнутися, щоб відчути любов, якої їй не вистачає у стосунках і сім'ї. Щоб подивитися на себе очима людей, які бачать її оголеною. Це важлива тема, – додала актриса.


Кадр з серіалу "Перші ластівки: Zалежні" / Фото Новий канал

"Перші ластівки: Zалежні": коротко про сюжет

Автори серіалу "Перші ластівки" вирішили зняти 2 сезон стрічки за прикладом "Американської історії жахів". Відтак перед глядачами постануть вже знайомі зірки стрічки, які перевтіляться в інших героїв.

Сюжет буде побудований довкола студентів факультету журналістики. Кожен з них має свою історію, переживання, темні і світлі сторони, які з часом проявляються. Одного дня до них приходить нова викладачка – журналістка Кіра Зотова. як з перших днів навчання зуміла зацікавити їх лекцією про гру, яка змушує підлітків чинити самогубства. Тільки один студент знає про іншу сторону викладачки: поза роботою Кіра полюбляє шкіру і латекс.


Кіра Зотова у 2 сезоні "Перших ластівок" / Фото Новий канал

На фоні обговорень смертоносної гри у гуртожитку стається самогубство. Жертва – студент Іван. Та чи вчиняв він самогубство, чи це було вбивство: розслідувати справу будуть його однолітки з викладачкою Кірою Зотовою.