Офіційна сторінка в Instagram Олени Зеленської стала її своєрідним щоденником. Адже там перша леді України активно ділиться кадрами з міжнародних поїздок та благодійних заходів. Водночас себе дружина шостого президента вважає новачком, про що відверто заявила у блозі. Та її ідеальний стиль свідчить про зворотне. Олена Зеленська майстерно підбирає одяг для публічних виходів та щоразу демонструє стильні та витримані образи.

Читайте також: Білий верх, чорний низ: Олена Зеленська засвітила класичний образ у Берліні

Винятком не став і її візит до Канади, де Володимир Зеленський мав заплановані зустрічі з високопосадовцями. Чарівна Олена супроводжувала свого чоловіка у чорній сукні зі скромним вирізом. Водночас очільник України обрав класичний чорний костюм із краваткою. Зустрічали подружжя у національному українському вбранні та з короваєм.

Прилетіли до Канади, завтрашній день обіцяє бути дуже насиченим цікавими зустрічами та корисними справами, а сьогодні небагато часу на прогулянку та вечерю. Добраніч, Канадо, та добрий ранок, Україно!
– підписала фото Олена Зеленська.


Володимир і Олена Зеленські в Канаді / Instagram / @olenazelenska_official


​Олена Зеленська під час міжнародної поїздки / Instagram / @boklanandzelenskiy.fan

Для прогулянки столицею Канади перша леді України обрала більш практичне вбрання. Торонто Олена Зеленська оглянула в штанному костюмі у смужку та білій футболці. Ймовірно, знаменита українка обрала взуття на підборах, однак його не видно на опублікованому кадрі першої леді.

Читайте також: Як носити класичні костюми: ефектний приклад Олени Зеленської


Олена Зеленська / Instagram / @olenazelenska_official