Перша леді України постала перед камерами у штанному костюмі та білосніжній футболці. До трендового одягу Олена Зеленська підібрала кросівки та стильну коричневу сумку. У Брюсселі вона зустрілась з главою Місії України при НАТО Інною Пристайко та дружиною посла України в Бельгії Тамарою Точицькою.

Читайте також: Дружина Зеленського поділилася враженнями про перший візит за кордон в якості першої леді


Олена Зеленська у Брюсселі / Instagram / @olenazelenska_official


Стиль першої леді України / Instagram / @olenazelenska_official

Та це не єдиний костюм у гардеробі першої леді України. Раніше вона поставала перед камерами у червоному вбранні з подовженим піджаком, яке поєднала з чорною блузкою. А от на виборчу дільницю Олена Зеленська прийшла у м'ятному костюмі з білою футболкою.


Володимир Зеленський з дружиною Оленою / Getty Images


Вибори президента України: стиль Олени Зеленської / Getty Images

Ймовірно, костюми стануть своєрідною візиткою Олени Зеленської. Водночас в одному нечисленних інтерв'ю перша леді України зізналась, що її образ – це відображення власного бачення стилю, адже вона не прагне наслідувати інших перших леді.

В будь-якій країні перша леді – це жінка, яка грає важливу роль в житті президента. Що стосується іміджу, я не намагаюся слідувати чиємусь стилю і не намагаюся когось копіювати. Щоб розуміти якісь протокольні нюанси і вникнути в цю тему, я, звичайно, подивилася кілька фотографій, але не більше,
– наголосила Олена.


Олена Зеленська на інавгурації президента України / Instagram / @olenazelenska_official