На своїй сторінці в Instagram Хіларія опублікувала фрагмент з УЗД. Вона додала, що починає відчувати себе "самим собою" фізично та емоційно.

Читайте також: Його серце більше не б'ється, – дружина Алека Болдуіна розповіла про втрату дитини

Ми пішли на великий ризик... Цього разу, коли я відкрила своє серце для ще одної дитини, він чи вона не залишилася надовго. У всіх нас є своя мета у житті і я вірю, моє малятко залишило радість у своєму короткому житті. Як я говорила багато разів: цей досвід не стосується лише мене та моєї історії, це про кожного, мабуть, про тебе чи про того, кого ти знаєш і хто пережив втрату,
– емоційно прокоментувала публікацію дружина Болдуіна.

4 квітня Хіларія Болдуін поділилась новиною, що вона вп'яте вагітна. Однак медики повідомили, що ця дитина не народиться у зіркового подружжя, оскільки шанси на її життя дуже малі. Не минуло й тижня, як дружина голлівудського актора Алека Болдуіна повідомила, що втратила п'яту дитину.

Читайте також: Як почати життя заново після важких втрат та потрясінь, – рекомендації психолога

Хто такий Алек Болдуін?Голлівудський актор, відомий за участю у фільмах "Присяжна", "Прелюдія до поцілунку", "Перл-Гарбор", "30 потрясінь", "Жасмин" та ін. До 2002 року Алек Болдвін був одружений з акторкою Кім Бейсінгер, від якої має повнолітню доньку. У 2012 році знаменитість офіційно оформив стосунки з Хіларією Томас. Пара виховує 4 дітей.