Церемонія "Міс Україна Всесвіт 2018" традиційно відбулася у п'ятизірковому готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. Всього до фіналу конкурсу потрапило 18 красунь. Переможницею журі обрали Каріну Жосан, саме вона представить Україну на престижному конкурсі краси "Міс Всесвіт 2018".

Читайте також: Міс Україна Всесвіт 2018: імена усіх фіналісток

Переможниці конкурсу під час церемонії нагородження "Міс Україна Всесвіт 2017" Яна Краснікова передала чарівну корону. Спеціальний приз за підсумками голосування читачів JetSetter.ua отримала львів'янка Галина Присташ. Першою Віце-Міс стала ще одна конкурсантка зі Львова – Наталія Болюх. Титул другої Віце-Міс завоювала Валерія Рябченко з Сум, титул третьої Віце-Міс дістався Анні Дурицькій з Білої Церкви, а четвертою Віце-Міс стала Катерина Семенченко з Дніпра.

Читайте також: Міс Україна Всесвіт: які красуні перемагали в престижному конкурсі

Каріна Жосан – одеситка. Їй 23 роки, її зріст сягає 179 сантиметрів. Блондинка вразила членів журі не тільки модельної фігурою, а й розумовими здібностями. Під час інтелектуального конкурсу Карині поставили питання про те, як розвивати спорт в нашій країні.

"Мені здається, саме слово "розвивати" говорить про початок, старт, тому починати потрібно з дітей. Я не кажу тільки про спортивні школи. Батьки повинні з дитинства привчати людей до спортивної культури. Якщо це будуть підтримувати вдома, а потім в школі, то наша країна дуже зміцніє в цьому плані. У нас багато видатних спортсменів. Якщо ми дамо шанси дітям, то наша країна буде набагато успішнішою в спортивному плані", відзначила вона.

Каріна в 2017 році закінчила Одеську академію харчових технологій за спеціальністю готельно-ресторанний і туристичний бізнес. З 16 років дівчина працює моделлю в Азії і Європі.

Читайте також: Міс Україна Всесвіт 2018: яскраві фото та відео з конкурсу

Дівчина каже, що на конкурс йшла за перемогою і мріяла опинитися на цій сцені з 12 років. У 2006 році Карина дивилася по телевізору конкурс "Міс Україна Всесвіт", в якому перемогла Інна Цимбалюк. І тоді одеська блондинка вирішила: колись і вона одягне корону.

Каріна виходила на сцену під номером 13. Незважаючи на забобони, для дівчини саме цей номер виявився щасливим. Фінал конкурсу "Міс Всесвіт" відбудеться 17 грудня в Бангкоку – саме в цей день Каріна відзначатиме свій день народження. У конкурсі "Міс Всесвіт" Україна бере участь з 2006 року, проте жодного разу перемогу українки так і не здобули.

Каріна Жосан розповідає про те, хто вона така: дивитися відео

Під час конкурсу на сцені виступили Полиграф ШарикOFF, TAYANNA, Ivan NAVI, Артем Пивоваров, Constantine, TamerlanAlena, Даша Астаф'єва, ROZHDEN та DJ NANA.

Що таке "Міс Всесвіт"?Це наймасштабніший і найпрестижніший міжнародний конкурс краси. Щорічно в конкурсі бере участь близько ста претенденток з п'яти континентів. Відразу після присудження титулу "Міс Всесвіт" його володарка переїжджає в Нью-Йорк. З цього моменту вона протягом року подорожує по світу, займається благодійністю. Переможниці конкурс зробили чудові кар'єри в дипломатії, бізнесі, видавничій справі, кіно і телебаченні.