Церемонія "Міс Україна Всесвіт 2018" традиційно відбулася у п'ятизірковому готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. Всього до фіналу конкурсу потрапило 18 красунь. Переможницею журі обрали Каріну Жосан, саме вона представить Україну на престижному конкурсі краси "Міс Всесвіт 2018".

Першою Віце-Міс стала ще одна конкурсантка зі Львова – Наталія Болюх. Титул другої Віце-Міс завоювала Валерія Рябченко з Сум, титул третьої Віце-Міс дістався Анні Дурицькій з Білої Церкви, а четвертою Віце-Міс стала Катерина Семенченко з Дніпра.

Читайте також: Що публікує в Instagram переможниця Міс Україна Всесвіт 2018 Каріна Жосан

Міс Україна Всесвіт 2018

Переможниці конкурсу під час церемонії нагородження "Міс Україна Всесвіт 2017" Яна Краснікова передала чарівну корону. У конкурсі "Міс Всесвіт" Україна бере участь з 2006 року, проте жодного разу перемогу українки так і не здобули.

З зіркових гостей на конкурс запросили Полиграф ШарикOFF, TAYANNA, Ivan NAVI, Артем Пивоваров, Constantine, TamerlanAlena, Даша Астаф'єва, ROZHDEN та DJ NANA.

Читайте також: Міс Україна Всесвіт: які красуні перемагали в престижному конкурсі

Як відбувався конкурс – пропонуємо переглянути у яскравих фотографіях та відео.

Міс Україна Всесвіт 2018

Каріна Жосан

Що таке "Міс Всесвіт"?Це наймасштабніший і найпрестижніший міжнародний конкурс краси. Щорічно в конкурсі бере участь близько ста претенденток з п'яти континентів. Відразу після присудження титулу "Міс Всесвіт" його володарка переїжджає в Нью-Йорк. З цього моменту вона протягом року подорожує по світу, займається благодійністю. Переможниці конкурсу зробили чудові кар'єри в дипломатії, бізнесі, видавничій справі, кіно і телебаченні.