Даша дала інтерв'ю для ютуб-програми "Без комплексів", де поділилася подробицями особистого життя. Дівчина розповіла про інтимні речі, зокрема стосунки із чоловіками, які були значно старші за неї.

Читайте також Переможниця шоу "Холостяк" Даша Ульянова закрутила роман з чоловіком, старшим за неї на 20 років

Даша Ульянова про особисте життя

23-річна красуня під час розмови зізналася, що раніше у неї було декілька романів із одруженими чоловіками. Даші хотілося, щоб їй приділяли увагу багаті чоловіки, робили подарунки. Вона виросла в достатку, тому прагнула, щоб в майбутньому в нех було ж таке життя, як у дитинстві.

Перші стосунки із старшим чоловіком в Ульянової були під час навчання в театральному університеті. Вона розповіла, що вкінці навчання їй хотілося хорошого життя.

Я прагнула зустрічатися з багатим чоловіком, розповідати подружкам про наші таємні зустрічі. На останному курсі почала їздити до Києва на кожні вихідні, хоча навчалася в Харкові. Там познайомилася з чоловіком. Йому тоді було 35 років, а мені – 20,
– розповіла Даша.

Переможниця "Холостяка" спершу була закохана і нічого не помічала. Обранець давай їй гроші і це подобалося. Проте Ульянова зазначила, що не багато, десь тисячу на місяць. Але вона не могла подзвонити, приїхати, поспати разом із ним. Пізніше зрозуміла, що жила ілюзіями і є всього лише коханкою.

Через деякий час Даша відправилася на роботу в Китай. Там почала самостійно заробляти на життя, подорослішала. Коли повернулася в Україну, то зрозуміла, що розлюбила того чоловіка. Проте знову закохалася в одруженого.

Мій наступний чоловік також був одружений. Він приховував свою дружину, проте все й так було зрозуміло. Мене підкорила його чоловіча харизма. Зрештою, ці стосунки теж зійшли нанівець,
– розповіла Даша.

Інтерв'ю Даші Ульянової: дивіться відео онлайн