Про це вона розповіла в ютуб-проєкті "Без комплексів". Під час ефіру Даша Ульянова зізналась, що наразі вона має стосунки. Про свого обранця дівчина вирішила розповісти не все. Так, переможниця шоу "Холостяк-10" не розсекретила імена та фото бойфренда, однак не приховувала, що він на 20 років старший та вже був у шлюбі.

Дивіться також Даша Хлистун – ймовірна дівчина "Холостяка" Макса Михайлюка: що про неї відомо

"Був роман, він і зараз навіть є, з новим чоловіком. Ми познайомилися в компанії, якось у нас все зав'язалося… Я хотіла гарного ставлення – я його отримую. Я не відчуваю різницю жодну. Я йому завжди кажу: "Я так кайфую з тобою, тому що не відчуваю ні якусь там ментальну різницю, фінансову, вікову". Ми на рівних і регочемо постійно. Шлях до мого серця лежить через жарти", – зізналась Даша Ульянова.

Красуня додала, що у стосунках не вимагає нічого від коханого. Однак від свого бойфренда Даша Ульянова отримує дорогі сюрпризи. Так, недавно він подарував дівчині брендову сумку від Balenciaga.

Дивіться інтерв'ю Даші Ульянової: відео проєкту "Без комплексів"

Не оминула переможниця шоу "Холостяк-10" і питань про романтичний проєкт. Даша Ульянова не приховує: після завершення шоу хотіла налагодити стосунки з Максимом Михайлюком. Навіть після того, як дівчина дізналась, що у героя проєкту були інтимні стосунки з однією з учасниць, вона все ж чекала бесіди з Максимом. Не отримавши дзвінка, Даша Ульянова сама зателефонувала чоловіку.

"Дзвонила, ми спілкувалися, але до консенсусу не приходили. Я телефоную, починається якесь спілкування, знову згадуємо проєкт, і все, мене перекриває: "Як ти міг?", і так далі. Ще гірше ставало. Краще б я не дзвонила. У момент, коли я телефонувала, сподівалася на щось. Можливо, на якесь вибачення, зізнання, яке не відбувалося", – додала вона.

Що відомо про стосунки Максима Михайлюка

Та і герой шоу "Холостяк-10" Максим Михайлюк також має нові стосунки. У ЗМІ підозрюють, що його новою обраницею стала супермодель Дарія Хлистун. З ефектною дівчиною Максим Михайлюк опублікував спільні фото, коли перебував на відпочинку в Одесі. Це і спровокувало чутки про роман, які ані герой "Холостяка", ані Дарія Хлистун не спростували.


Максим Михайлюк із ймовірною обраницею / Фото Instagram-Stories / @flymax305