Проєкт"Холостяк" вперше вийшов на екрани телеканалу "СТБ" в 2011 році. Саме тоді розпочалася історія найбільш романтичного шоу в нашій країні. Тепер прихильники спостерігатимуть за розвитком ювілейного сезону. Як склалася доля переможниць телешоу – читайте далі.

Читайте також: Холостяк 10 сезон 1 випуск: як дівчата дивували Максима Михайлюка і кому вдалося його роздягнути

1 сезон

Першим героєм "Холостяка" став Максим Чмерковський. У фіналі він обрав Олександру Шульгіну, проте їхні стосунки не мали продовження. Зараз дівчина живе в Маямі, де працює спортивним тренером.

2 сезон

Обраницею Френсіса Олександра Метью Романова стала Олена Ряснова. З часом вони також розійшлися, а невдовзі вона вийшла заміж за свого земляка, хлопця із Запоріжжя.


Переможниця другого сезону шоу "Холостяк" Олена Ряснова / Фото з відкритих джерел

3 сезон

В третьому сезоні відомий пластичний хірург Андрій Іскорнєв обрав Анну Козирь. Після фіналу він завершив стосунки з обраницею. Зараз Аня живе в щасливому шлюбі.

4 сезон

Головним героєм четвертого сезону був бізнесмен Констянтин Євтушенко. Він обрав Анну Селюкову, проте стосунки швидко закінчилися. Нещодавно дівчині виповнилося 36 років.

5 сезон

Футболіст Сергій Мельник надав перевагу Марині Кіщук. Їх стосунки тривали пів року, після чого вони розлучилися. Пізніше блондинка вийшла заміж.

6 сезон

Красень з Грузії Іраклі Макацарія у фіналі обрав Альону Лесик, але пара довго не була разом. Зараз дівчина щаслива в нових стосунках.

7 сезон

В сьомому сезоні дівчата боролись за серце спортсмена Дмитра Черкасова. Тоді перемогла Лідія Немченко, проте невдовзі вони з Дмитром розійшлися.

8 сезон

Відомий музикант Рожден віддав перемогу Іванні Гончарук, проте їм так і не вдалося побудувати міцні стосунки. Сьогодні дівчина має нового обранця.

9 сезон

"Холостяк" Нікіта Добринін та переможниця дев'ятого сезону Даша Квіткова поки що є єдиною парою, чия історія кохання завершилася щасливо. Нещодавно Нікіта зробив пропозицію Даші і вони активно готуються до весілля.