Як повідомляє TMZ, Люк Перрі планував вдруге піти до вівтаря. Він освідчився своїй коханій Венді Медісон Бауер та незадовго до смерті встиг назначити дату урочистої церемонії.

Читайте також: Смерть Люка Перрі: як пройшли останні хвилини зірки "Беверлі-Гіллз, 90210" перед госпіталізацією

Інсайдери таблоїда стверджують, що весілля голлівудської пари мало відбутись 17 серпня 2019 року. Люк Перрі та Венді Медісон Бауер планували скромну церемонію у Лос-Анджелесі. Закохані навіть встигли розіслати перші запрошення гостям.

Що відомо про смерть Люка Перрі

Голлівудського актора, відомого за роллю Ділана у серіалі "Беверлі-Гіллз, 90210", госпіталізували з інсультом 27 лютого. За збігом обставин, Люк Перрі потрапив саме до тої лікарні, де раніше знімався у серіалі "Рівердейл" (2017-2019). Упродовж майже тижня медики боролись за життя знаменитого красеня, однак стан його здоров'я погіршився.

4 березня родичі та представники Люка Перрі оголосили про його смерть. Помер актор у колі своїх найближчих родичів – дітей Джека і Софі, нареченої Венді Медісон Бауер, екс-дружини Мінні Шарп та матері. Саме вони прийняли складне рішення та дали згоду на відключення його від апаратів штучного підтримання життя.

Чимале майно 52-річний Люк Перрі заповів своїм дітям від першого шлюбу. Люк Перрі склав відповідні документи ще у 2015 році, коли лікарі підозрювали, що він має онкохворобу. У заповіті актор не вказав наречену Венді Медісон Бауер. Попри таке рішення коханого жінка дала щемливий коментар, зазначивши, що з Люком Перрі провела найщасливіші роки свого життя.

Останні 11,5 років з Люком були найщасливішими в моєму житті, і я рада, що провела цей час з ним. Хочу подякувати його дітям, сім'ї і друзям за їх любов і підтримку. Ми знайшли розраду один в одному і в усвідомленні того, що в нашому житті присутня ця незвичайна людина. Його дуже не вистачає,
– зазначила Венді Медісон Бауер.