Пандемія коронавірусу та карантин чи не найбільш відчутно позначились на сфері туризму. Безліч курортних міст вже приймають туристів. Як інформує Travel + Leisure, острів Ангілья також готовий відкрити свої кордони для іноземних туристів вже з 21 серпня. Проте потрапити на відпочинок можна буде лише за встановленою схемою.

До теми Грузія скоротила термін обов'язкового карантину при в'їзді: деталі

Острів Ангілья оголосив себе вільним від коронавірусу. Але кожному відпочивальнику, який захоче провести відпустку на цьому курорті, доведеться заповнити онлайн-заявку на сайті Ангільської туристичної ради. Це дозволить уникнути масового напливу туристів.

"Ангілья наразі вільна від COVID-19, тому наша мета завжди полягала в тому, щоб знову відкритися розсудливо, приймаючи всі запобіжні заходи для захисту здоров'я і безпеки наших жителів і наших гостей", – заявила парламентський секретар Ангільї з туризму Квінс Гамбс-Марі.

Як потрапити на острів Ангілья?

  • З 21 серпня мандрівникам необхідно зареєструвавшись на веб-сайті Ради з туризму Ангільї, вказати домашню адресу та бажані дати поїздки.
  • Впродовж п'ять-трьох днів до прибуття слід подати негативний ПЛР-тест та медичну страховку, яка б покривала витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19.
  • Надаватимуть перевагу відвідувачам з тих країн, які мають низький рівень поширення коронавірусу.
  • Після приїзду туристам зроблять перший ПЛР-тест, а за 10 днів – другий. Протягом цього періоду вони повинні залишаться на своїх віллах, а після другого негативного результату зможуть вільно бродити по острову.
  • Мінімальна тривалість перебування на острові не встановлена, однак ті, хто залишиться менше ніж на 10 днів, не зможуть орендувати автомобіль.
  • Зареєстровані та затверджені номери та вілли відпочивальників будуть зафіксовані на туристичному порталі.
  • Наразі носити маску на острові не потрібно.