27-річна Шерон готується до пологів, часу до яких залишається все менше. На особистій інстаграм-сторінці обраниця 52-річного "мільйонера-танцівника" активно ділиться світлинами, які робить під час вагітності.

Читайте також "Танцюючий мільйонер" Джанлука Ваккі розсекретив стать первістка – миле відео

Модель не втрачає популярності і ділиться з 3-мільйонною аудиторією підписників яскравими кадрами. Для кожної жінки вагітність – це особливий та трепетний період у житті, який хочеться запам'ятати назавжди. Саме тому Фонсека урізноманітнює свої будні та приміряє вбрання, які гарно підкреслюють її чималий животик.

Образ Шерон Фонсеки

Кохана Ваккі постала перед камерою у total black look. Вона одягнула стильні велосипедки і чорну сорочку, яку зав'язала над животиком. Таким чином красуня сповна продемонструвала свою вагітність.

Волосся модель вклала у природні локони, а на обличчі зробила легкий макіяж у нюдових відтінках. Доповнила аутфіт золотими сережками, годинником, розкішними перснями та сонцезахисними окулярами з темними лінзами.

У дописі під фото дівчина зізналася, що велосипедки під час вагітності стали для неї справжньою знахідкою, адже дуже зручні.


Шерон Фонсека у чорних велосипедках і сорочці / Instagram / @sharfonseca


Вагітна Шерон Фонсека / Instagram / @sharfonseca