Актриса і режисер Анджеліна Джолі побореться за статуетку в номінації "Кращий фільм іноземною мовою". Картина присвячена подрузі Джолі Лун Ун, камбоджійській письменниці і правозахисниці, та її спогадам про режим червоних кхмерів.

Читайте також: Анджеліна Джолі анонсувала повернення в кіно після довгої перерви

Зйомки фільму тривали три місяці навесні 2016 року. Джолі, яка є послом доброї волі ООН, екранізувала біографічну повість правозахисниці Лун Ун. Акторка познайомилася з правозахисницею в 2002 році під час гуманітарної місії в Камбоджу, після чого вирішила зняти картину, засновану на її спогадах.

Також Джолі якось розповіла в інтерв'ю для видання The Guardian, що на створення фільму її надихнув син Меддокс, який народився в Камбоджі і усиновлений актрисою в 2002 році.


Анджеліна Джолі номінована на "Оскар-2018"

У фільмі "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі" події відбуваються навколо головної героїні Лун Ун, якій було п'ять років, коли кхмери почали криваві розправи. Дівчинка потрапила в табір для підготовки майбутніх солдат, де повинна була стати дитиною-воїном, яка здатна боротись з противником. А братів і сестер Ун вивезли в трудові табори, де дітей примушували важко працювати з ранку до ночі.

Прем'єра фільму очікується 18 лютого 2018 року там же, де йшла робота над нею, у місті Сієм Ріп. Світовий прокат стартує дещо пізніше, а сама картина транслюватиметься на каналі Netflix.

"Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі" – трейлер