Оля Полякова вирішила трішки прикрасити карантинні вечори своїх шанувальників. Вона проводить прямі ефіри на особистій сторінці в інстаграмі, під час яких із зірковими гостями грає в "Правду чи дію". У крайній трансляції Полякова поспілкувалася з дизайнером Андре Таном та розповіла про гучний скандал із Світланою Лободою. Відео розмови артистка опублікувала на офіційному ютуб-каналі.

Читайте також: Давай вкрадемо: Оля Полякова розповіла, як і за що її "спіймали на гарячому"

Конфлікт між Поляковою та Лободою трапився під час церемонії нагородження престижною українською премією "Viva! Найкрасивіші-2013". На заході Оля була ведучою, а Світлана – виступала.

Я оголошувала Світлану Лободу. В тексті було написано: "Найбільш голосиста співачка сучасності". Що тут такого?
– згадала ведуча.

Та виконавиця образилася на таке представлення і неправильно розтлумачила вислів. Через це не на жарт розлютилася.

Після концерту вона написала на своїй сторінці, що я "шалена кобилиця". І ми почали сваритися з нею в інтерв'ю. Коли мене запитували про цей конфлікт, що я жартувала, а вона ставилася до цього серйозно і говорила різне,
– розповіла Оля.

Полякова з гумором підійшла до цієї ситуації і знайшла спосіб, як владнати її.

Коли вона назвала мене "шаленою кобилицею", я опублікувала кумедне відео в інстаграмі. Зняла свої ноги у ванній і написала: "Яка ж я кобилиця? Я русалка!",
– поділилася знаменитість.

Оля каже, що цей публічний скандал тривав приблизно рік. Зірки поливали брудом одна одну в соціальних мережах та в телевізійних програмах, проте потім все-таки помирилися.

Оля Полякова та Андре Тан грають у "Правду чи дію": дивіться відео онлайн