Здавалося б, після того, як Ольга Фреймут оскандалилась із роздачею кошенят біля Верховної Ради, вона вже не зможе здивувати українців. Однак талановитій телеведучій все ж вдалося це зробити – зірка спустилась у столичну підземку та поїздила у звичайному метро.

Читайте також: Ольга Фреймут з кошенятами вляпалась у новий скандал: обурлива реакція соцмереж

На знімку, опублікованому на сторінці Ольги Фреймут в Instagram, ведуча сидить поруч з чоловіком поважного віку та активно бесідує з ним. Ймовірно, це не є один із гнівних коментаторів знаменитості, до якого Фреймут вирішила прийти на роботу, а один із героїв її нового шоу "Оля". Про це може свідчити і загадковий допис до фото.

Скоро деталі... Дякую команді за чудовий настрій,
– анонсувала Ольга Фреймут.

Нове фото телеведучої викликало чимало коментарів. Люди піджартували, що Ольга Фреймут, яка тримає на колінах копицю календарів, вирішила попрацювати продавцем у метро. Інші ж запитали, чи вже можна висловлювати свою думку щодо фото Ольги Фреймут, чи вона знов з'явиться на роботу своїх "кривдників".


Ольга Фреймут у столичному метро

Нагадаємо, що у квітні Ольга Фреймут опинилась у центрі гучних скандалів. За словами кількох українців, вона з'явилась на роботі тих, хто написав неприємні коментарі у її дописах. На розбірки Ольга Фреймут прийшла зі знімальною групою. Таку свою поведінку знаменитість пояснила, що це частина її нового шоу.