Нове фото Ольга Фреймут опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Скандальна Ольга Фреймут знайшла чергового хейтера: курйозне відео

На спільному селфі Ольга дивиться у камеру разом зі своїм чоловіком. Телеведуча лаконічно прокоментувала знімок за допомогою емоджі-серця.

Прихильники Фреймут були у захваті від фото і помітили схожість між чоловіком і дружиною.

Говорять, якщо люди схожі, отже вони половинки. Щастя вам! Приклад нереальної цілеспрямованості і праці над собою,
– зазначає один з Інтернет-юзерів у коментарях.

Однак деякі користувачі соціальних мереж розкритикували фото, зазначивши, що Ольга виглядає хворобливою і втомленою через темні кола під очима.

"Синці під очима. Я дивлюся останні фото, щось вона якась стара", "Вам пощастило, що він вас любить таку – з синцями під очима, бліду і непривабливу. Але це тимчасово, на жаль", – пишуть у коментарях користувачі.

Крім того, знайшлись і ті прихильники телеведучої, які порівняли зовнішність її чоловіка, назвавши його "Притулою в молодості".


Володимир Локотко і Оля Фреймут / Instagram

Нагадаємо, що Ольга Фреймут започаткувала свій проект, який назвала "Оля шоу". 28 серпня відбулася гучна прем'єра, яка вже обросла кількома скандалами. Так, у квітні телеведуча проекту Ольга Фреймут з'явилась на роботі тих, хто написав неприємні коментарі у соцмережах. Окрім цього, знаменитість під Верховною Радою роздавала кошенят перехожим, чим викликала велике обурення. За словами очевидців, телеведуча "пхала" в руки перехожих безпорадних тварин.