Поки очільники країн мають заплановані політичні заходи та важливі виступи в рамках засідання Генасамблеї ООН, їхні дружини також беруть участь в анонсованих подіях. Зокрема, у середу, 25 вересня, у Нью-Йорку пройшов традиційний обід перших леді. Таку зустріч не пропустила Олена Зеленська, яка приголомшила своїм стильним образом.

Дивіться: Як Олена Зеленська підкорює США у строгому вбранні

Для публічного виходу знаменита українка підібрала класичний штанний костюм блакитного кольору, який складався зі штанів, подовженого піджака та камізельки. Трендовий образ Олена Зеленська доповнила взуттям на підборах та лаконічними прикрасами. А от щодо вибору макіяжу, то перша леді теж вирішила не експериментувати: перед камерами вона постала з денним make-up, зробивши акцент на очі.

"Мала нагоду взяти участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН і приєднатися до вшанування представників індустрії моди за їхній внесок у досягнення глобальних Цілей сталого розвитку. Висловлюю свою глибоку повагу та щирі привітання номінантам!" – прокоментувала подію Олена Зеленська у мережі.


Перша леді України / Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська прийшла на обід перших леді / Instagram / @olenazelenska_official


Ефектний образ Олени Зеленської / Instagram / @olenazelenska_official

Як відомо, штанні костюми вже стали своєрідною візиткою Олени Зеленської. Саме цей трендовий образ українська красуня зазвичай обирає для публічних виходів. Такі фешн-вподобання перша леді пояснила одразу після інавгурації Володимира Зеленського. За її словами, гардероб вона підбирає на основі власних вподобань та не намагається наслідувати чийсь інший стиль.

"В будь-якій країні перша леді – це жінка, яка грає важливу роль в житті президента. Що стосується іміджу, я не намагаюся слідувати чиємусь стилю і не намагаюся когось копіювати. Щоб розуміти якісь протокольні нюанси і вникнути в цю тему, я, звичайно, подивилася кілька фотографій, але не більше", – наголосила Олена Зеленська.


Олена Зеленська у Нью-Йорку / Instagram / @olenazelenska_official