Згідно з офіційними даними, розміщеними на сайті президента, Олена Зеленська має намір створити українськомовні аудіогіди у найбільших музеях світу. Такою ідеєю перша леді поділилась із журналістами під час її візиту до легендарного Музею мистецтва Метрополітен-музею, що у Нью-Йорку.

Дивіться: Олена Зеленська у класичному костюмі прийшла на урочисту зустріч в США

За словами Олени Зеленської, проєкт вона прагне втілити найближчим часом. Відтак невдовзі українські туристи зможуть слухати екскурсії рідною мовою та більше пізнати історії знаменитих витворів мистецтва.

Неможливо бути у Нью-Йорку та не відвідати Метрополітен-музей! Мала не тільки захопливу екскурсію, а й цікаву розмову щодо ідеї створення українськомовних аудіогідів у найбільших музеях світу. Розвиватиму цю ініціативу та сподіваюся, що вже найближчим часом українці зможуть слухати екскурсії рідною мовою,
– поділилась у мережі Олена Зеленська.

Ймовірно, похід до Метрополітен-музею був частиною традиційного обіду перших леді. Відтак на екскурсії впливова українка постала у блакитному штанному костюмі, який чудово підкреслив струнку фігуру Олени Зеленської.


Олена Зеленська у Нью-Йорку / Instagram / @olenazelenska_official


Перша леді України Метрополітен-музеї / Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська на екскурсії в Нью-Йорку / Instagram / @olenazelenska_official