Не минуло й 2 місяців після пологів Олени Шоптенко, як хореограф анонсувала, що повернеться на телеекрани. Зірка візьме участь у новому сезоні шоу "Танці з зірками", перший випуск якого глядачі побачать 26 серпня.

Читайте також: Танці з зірками 2018: учасники другого сезону танцювального шоу

"Ну ось тепер вже можна відповісти на головне питання останнього місяця. Так, я буду брати участь в "Танці з зірками", тільки цього разу в якості головного хореографа-постановника. Разом з парами і командою проекту ми зробимо все можливе, щоб по-справжньому здивувати вас приголомшливими постановками", – зізналась вона.

До допису Олена Шоптенко додала фото, на якому вона позує на фоні реклами "Танці з зірками". Хореограф вбрана в розкішну сукню та взуття для танців.

Нагадаємо, що другий сезон шоу "Танці з зірками" стартує 26 серпня на каналі 1+1. Зірковими суддями шоу будуть Катерина Кухар, Влад Яма та Дмитро Монатік. На участь у проекті погодились Маша Єфросиніна, Іраклі Макацарія, Ігор Ласточкін, Денис Берінчик, Аніта Луценко, Слава Камінська, Павло Вишняков, Мішель Андраде, Микола Тищенко, Леся Нікітюк та Злата Огневич.