Не минуло й 2 місяців після пологів Олени Шоптенко, як хореограф анонсувала, що повертається до трудових буднів. Ймовірно, зірка візьме участь у новому сезоні шоу "Танці з зірками", перший випуск якого можна буде побачити 26 серпня. Проте хореограф наразі не коментує жодних припущень.

Читайте також: Олена Шоптенко несподівано розповіла про труднощі материнства

Ну ось і настав той день, коли мамина не надто вдала спроба побути в декреті вважається офіційно закінченою. Тепер до робочих буднів молокозаводу додається ще й робота. Є вислів "рухайся в темпі вальсу", а у мене є відчуття, що тепер потрібно рухатися "в темпі свінгу"!
– написала Олена Шоптенко.

До допису хореограф додала чарівне фото з новонародженим сином Олексієм. Перед камерою Олена Шоптенко позувала в ніжному рожевому платті. Зіркова мама ніжно тримала на руках сина, якого вбрала у сірий одяг для малюків.

Варто зазначити, що це вперше Олена Шоптенко з такого ракурсу показала свого сина Олексія. Перед чим зірка та її чоловік публікували фото, на яких виднілись ручки або ніжки малюка, або ж його голова. Однак поки зіркова мама не показує обличчя сина.