Перед камерою Олена Шоптенко позувала з книгою, за якою сховався 6-місячний син танцівниці. Прихильники хореографа могли лише побачити крихітні ніжки хлопчика та світлий чубок.

Читайте також: Хореограф Олена Шоптенко поскаржилась на проблеми зі здоров'ям після "Танців з зірками"

Ще не вміє читати в звичному сенсі цього слова. Його читання поки обмежується зім'ятими сторінками і пробою їх на зуб... І поки книжки для дорослих йому хіба що в прямому сенсі по зубах, ми із задоволенням розглядаємо ілюстрації в книжках для дітей і намагаємося їх не з'їсти,
– з гумором поділилась Олена Шоптенко.

Окрім цього, зіркова мама зізналась, що її син в захваті від книг. Та й сама Олена Шоптенка насолоджується процесом гортання сторінок разом з маленьким Олексієм.

"Коли я читаю Олексію, він завмирає і дуже уважно слухає. Не знаю, чи то це гени любові до віршів від тата, чи то магія материнського голосу, але кращого часу з сином для мене поки немає", – додала вона.

Зазначимо, що Олена Шоптенко народила первістка 9 червня. Хлопчика вона назвала на честь свого чоловіка Олексія Іванова. У мережі зіркове подружжя щоразу публікує милі фото з сином, не показуючи його обличчя.