Сьогодні, 21 травня, український народ святкує День вишиванки. Із цієї нагоди люди поширюють в мережі фотографії у національному вбранні. Дружина президента також привітала усіх із цим прекрасним святом та поділилася на особистій сторінці в інстаграмі чарівним кадром.

Читайте також Олена Зеленська віддала на благодійність особливу сукню: яке вбрання пожертвувала перша леді

Олена постала перед камерою разом із чоловіком Володимиром Зеленським. Подружжя ніжно дивиться один на одного, а на обличчях сяють усмішки. Вони позують на фоні зеленого парку, що додає фото особливого колориту.

Вишиванка Олени Зеленської

Перша леді одягнена у вишивану сорочку темно-синього кольору з пишними рукавами. На ній бачимо геометричний орнамент у вигляді маленьких кругів, а рукави оздоблені незвичними фігурами, які вишиті яскравими кольорами та гармонійно поєднуються між собою.

Волосся дружина президента вклала в легкі локони, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на очах та нюдовим блиском на губах. Її шию прикрашають золоті ланцюжки.

"З Днем вишиванки", – коротко написала в публікації Олена.

Олена Зеленська
Олена Зеленська привітала з Днем вишиванки / Instagram / @olenazelenska_official

Вишиванка Володимира Зеленського

Володимир Олександрович також поділився світлиною із коханою. Він постав поруч із дружиною у білій сорочці із вишивкою в чорно-сірих кольорах. Його вишиванка має більш традиційний орнамент, ніж вбрання Олени, проте вони обоє виглядають неперевершено.

"Зі Всесвітнім днем вишиванки!" – зазначив в дописі президент.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський з дружиною / Instagram / @zelenskiy_official