Про це Олена Зеленська розповіла на інстаграм-сторінці. У дописі перша леді закликала всіх українців дбати про навколишнє середовище. Високопосадовиця на власному прикладі показала, що починати потрібно з себе: вона передала дизайнерську сукню для підтримки соціальної ініціативи.

Дивіться також: Перша модниця України: якими образами відзначилась Олена Зеленська

"Відповідальне споживання – життєва філософія, яка набирає дедалі більших обертів. Цей тренд дуже близький і мені, бо я впевнена, що, засмічуючи своє середовище, ми засмічуємо і власну свідомість", – зазначила вона.

Олена Зеленська вирішила віддати на благодійність особливу сукню. Білосніжне вбрання від української дизайнерки Дафни Мей вона одягала на перший прийом закордонної делегації. Тоді Олена Зеленська дебютувала у статусі першої леді та мала офіційну зустріч з дружиною прем'єр-міністра Ізраїлю Сарою Нетаньягу.

Це не вперше Олена Зеленська віддає на благодійність своє дизайнерське вбрання. Наприкінці листопада 2019 року перша леді України виставила на аукціон жовту сукню від Івана Фролова, в якій вона побувала на інтронації імператора Японії. Всі гроші від продажу знакового вбрання знаменита українка передала у фонд "Таблеточки", який допомагає важкохворим дітям.