Виявляється, за документами подружжя досі разом. Втім, незабаром вони поїдуть до ДРАЦСу, де подадуть документи на розірвання шлюбу.

Не пропустіть Зі сльозами на очах: Аня Трінчер та Олександр Волошин назвали причину розриву

Волошин розповів, чи розлучилися вони з дружиною офіційно

Виявляється, після новини про розлучення багатьох фанів цікавило запитання, чи розлучилася пара офіційно. Тож днями Олександр розповів усі деталі. Він пояснив, що поки вони з Анною ще не подали документи на розірвання шлюбу, але мають це зробити 7 грудня.

Офіційно ми ще не розлучилися. Але через декілька днів маємо це зробити,
– підкреслив блогер.

Чи розлучилися Трінчер та Волошин офіційно: Скриншот з інстаграм-сторіс

Стосунки Трінчер та Волошина

  • Аня та Олександр, спочатку були близькими друзями. Втім, вже навесні 2021 року пара офіційно почала зустрічатися.
  • Однак шлях до їх одруження не обійшовся без перешкод. Олександр робив Ані пропозицію не раз, а двічі. Так, попри те, що вперше співачка відмовила коханому, на другий раз він влаштував перед торговим центром масштабне байк-шоу. Олександр подарував дівчині обручку від відомого бренду Cartier вартістю 2500 доларів, а також гарний букет троянд. Вдруге Трінчер прийняла пропозицію хлопця.
  • Зрештою, 25 жовтня Анна та Олександр одружилися. Це свято закохані вирішили розділити у колі найрідніших.
  • Згодом зіркове подружжя перебралося до заміського будинку під Києвом.
  • Пізніше у їхніх стосунках сталася криза. Основною причиною, за словами пари, був діагноз Олександра – депресія з обсесивно-компульсивним розладом. Попри те, що подружжя почало відвідувати психологів і шукали інші шляхи, щоб подолати труднощі разом, їхні спроби виявилися марними. І вже 28 листопада пара оголосила про розлучення.