Олександр Пономарьов нечасто ділиться інформацією про своє особисте життя. Раніше зізнавався, що це складні для нього питання. Втім, для інтерв'ю програмі "Кава з перцем" артист розповів про його екскоханих.

Читайте також Віщає старі байки, – Олена Мозгова різко відповіла Пономарьову, який розповідає про її зради

Зради Олени Мозгової

Олександр Пономарьов зустрічався з Оленою Мозговою близько 10 років, але не одружувався. Після стількох років співак дізнався, що кохана його зраджує. За його словами, він пробачив перший раз, але згодом стався і другий. У ті часи ходили чутки, що Олена закрутила роман з колишнім цивільним чоловіком та продюсером співачки Гайтани Едуардом Клімом. Артист підвердив, що екскохана була в нього закохана, але зазначив, що не знає, чи вона зраджувала саме з ним.

Хвилювався, тому що руйнувалася сім’я. Мені здавалося, що я міг пробачити, тому я пішов назустріч і почав змушувати себе пробачити, забути цей перший варіант. Але сталося другий раз, тому я зрозумів, що коли так, то буде і третій,
– розповів Олександр Пономарьов.

Після розриву стосунків з Оленою, спільна донька Євгенія переїхала жити до батька, хоч спочатку була з мамою. Олександр зізнався, що виховувати дочку самотужки йому було дуже важко: не вистачало жіночої допомоги.

"Я пам’ятаю ці моменти, коли я в Америці в магазині жіночої білизни обираю перші бюстгальтери для Жені по вайберу. І вона мені говорить про якісь чашечки, про розміри… Тобто, жінка має брати участь у таких речах. Я знаю тепер всі стадії пубертатного періоду в жінки", – поділився артист.

Шлюб з Вікторією Мартинюк

У 2006 році Олександр одружився зі студенткою Вікторією Мартинюк, яка молодша від нього на 13 років. Вона народила співаку сина. Артист зазначив, що така різниця у віці його не лякала. З коханою разом вони прожили 6 років, але розлучилися через дивний ультиматум, який поставила перед Олександром Вікторія. Пономарьов зізнався, що ніколи не піднімав на неї руку і не зраджував, про що часто говорила Мартинюк після весілля.

Коли мені поставили питання: "Або Женя, або я – тобто, давай Женю до школи шляхетних дівчат віддамо у Вишгород", ясно, що я відповів: "Дружину я обрати можу, а доньку – ні". Але тут – глобальне неспівпадіння. Таке буває в житті. Занадто переоцінив свої можливості щодо того, що зможу якось виховати людину для стосунків,
– розповів Олександр Пономарьов.

Дивіться інтерв'ю з Олександром Пономарьовим онлайн: