Світлана Тарабарова поділилась новою світлиною на особистій сторінці в інстаграмі. Українська співачка є одною з тих зірок, які не соромляться привідкривати завісу свого життя й ділитися моментами з нього.

До слова У молочному вбранні: Світлана Тарабарова зачарувала ніжним образом – фото

Нове фото Світлани Тарабарової

На світлині співачка позує перед вхідними дверима. Ймовірно, вона збиралась йти на зйомки, а її син Іван проводжав її. Він зворушливо обійняв зіркову матусю на прощання.

Світлана Тарабарова постала у світлих порваних джинсах та бежевій дублянці. Образ артистки доповнили чорні черевики на масивній підошві й біла довга шапка з помпоном. Натомість Іван позував у домашньому вбранні: штанцях з принтом і жовтій кофтинці.

У дописі співачка поділилась 5 речима, які вона завжди тримає у своїй сумочці. "Гаманець (це зрозуміло), маска (новий для мене, але життєво необхідний аксесуар), ключі від авто (бо живемо за містом і до нього ще треба доїхати), телефон (тут коментарі, певно зайві, ви ж теж його зараз в руках тримаєте) і антисептик (бо мушу піклуватися про родину, та не наражати їх на небезпеку). Ну і солодкі обійми – їх навіть у список додавати не буду, це константа в нашій родині", – поділилась Світлана Тарабарова.

Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова з сином / Instagram / @tarabarova