Над детективним трилером працював режисер і сценарист Раян Джонсон, який відомий такими проєктами, як "Пуститися берега" та "Петля часу". Після завершення роботи над восьмим епізодом "Зоряних війн", які отримали назву "Останні джедаї", він приступив до режисерування фільму "Ножі наголо".

До речі, а ви вже знаєте? Офіційно: Деніел Крейг більше не зіграє Джеймса Бонда

Кінотворець зізнався, що ідея створити такий фільм зародилася після прочитання роману агати Крісті та перегляду певних фільмів 70-80-х років про приватні розслідування. На головну роль Джонсон запросив Крейга, який відмінно справляється з роллю секретного агента, а на той час якраз відпочивав від зйомок у фільмі про Джеймса Бонда.

Компанію Крейгу на знімальному майданчику склали Кріс Еванс, Ана де Армас, Лейкіт Стенфілд, Кетрін Ленгфорд, Майкл Шеннон та Джеймі Лі Кертіс.

За сюжетом, у спокійному житті звичайної середньостатистичної сім'ї трапляється трагедія. Батько сімейства Морріс Робінсон загадково помирає. Однак дружина покійного чоловіка та їхній син до останнього не вірять, що він пішов з життя без чиєї-небудь допомоги. Тому вирішують найняти приватного детектива, який зможе дізнатися, що насправді сталося з їхнім улюбленим чоловіком та батьком. А Бенуа Блан обіцяє виконати поставлене перед ним завдання.

Не пропустіть: "007: Не час помирати": в мережі з'явився перший український трейлер до фільму – відео

"Ножві наголо": український трейлер дивитися онлайн