Деніел Крейг, який таки востаннє зіграв роль культового агента Джеймса Бонда, з'явився у першому українському трейлері до фільму "007: Не час помирати". Нагадаємо, днями британський актор особисто заявив і тим самим підтвердив чутки, що він востаннє повернувся до ролі секретного шпигуна.

До теми: "007: Не час помирати": з'явилися приголомшливі персонажні постери до фільму про Джеймса Бонда

Як відомо, фільм "007: Не час помирати" знятий за мотивами творів Яна Флемінга. Він стане 25- стрічкою про спецагента МІ-6. Перші начерки щодо проєкту з'явилися у 2016 році, однак ідея перебувала на стадії розробки кілька років через постійну зміну складу знімальної команди. Проте, зрештою, режисером фільму затвердили Кері Фукунага, який працює над його випуском.

За сюжетом, Джеймс Бонд, який є секретним агентом 007, вирішив відпочити від скаженого ритму життя. Аби насолодитися спокоєм, він відправився на Ямайку. Однак і в теплих краях агента 007 знайдуть його колеги, якщо їм знадобиться його допомога. Фелікс Лейтер із ЦРУ розповідає Джеймсу Бонду подробиці зникнення одного науковця і просить взяти участь у розслідуванні. Той, попри небажання приєднуватися до команди і братися за нову справу, погоджується допомогти давньому знайомому.

Дата виходу фільму "007: Не час помирати" в Україні запланована на 9 квітня 2020 року.

"007: Не час помирати": український трейлер дивитися онлайн

Також сьогодні, 6 грудня, мережу підірвали нові ефектні кадри з усіма головними героями з майбутньої прем'єри. Так, на фото можна помітити майбутню секретну агентку, яку зіграє Лашана Лінч, Деніела Крейга, який востаннє виконує роль шпигуна, а також Рамі Малека та Ану де Армас.

Всі фото: Escapist Magazine

"007: Не час помирати": дивитися перший тизер до фільму