Як пише видання Daily Mail з посиланням на інсайдерську інформацію, кінематографісти отримали відповідну інструкцію, в якій містяться правила щодо зйомок секс-сцен.

Читайте також Голлівуд виходить з карантину: коли відновлять зйомки

Відтак, працівники кіноіндустрії мають замінити відверті сцени близькості, аби дотримуватися необхідної дистанції між акторами на знімальному майданчику.

Тому сценаристи мають зробити так, щоб еротичні фрагменти у стрічці були переписані, або їх можна було замінити використанням комп'ютерної графіки. В інструкції мовиться також про скасування таких епізодів.

"Передбачено щоденне тестування акторів і знімальної бригади на коронавірус, проведення інструктажу з миття рук і повна реструктуризація інтимних епізодів", – повідомляє Daily Mail.


Фрагмент з кінофільму "Красуня" / Скриншот з відео

Зауважимо, що після відновлення зйомок на майданчику будуть посилені заходи санітарного контролю. Наприклад:

  • відтепер скасовується традиційний "шведський стіл" для акторів і команди;
  • кожен день учасників знімального процесу перевірятимуть на коронавірус;
  • після кожної зміни портативний реквізит пратимуть.

Цікаво. Добірка еротичних сцен, які увійшли в історію кіно: 18+ – читайте тут.

Що відомо про вихід Голлівуду з карантину

Губернатор Каліфорнії Ґевін Ньюсом ухвалив рішення, згідно з яким Голлівуд може відновити зйомки з 12 червня. Відтак індустрія кіно, музики та телебачення може повернутися до роботи з дотриманням належних заходів безпеки.

Однак додав, що остаточне рішення затверджує місцева влада, враховуючи епідеміологічну ситуацію та готовність місцевої системи охорони здоров'я впоратися зі спалахом захворюваності.