"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон 5 серія – сюжет

На поминках Азіза його донька Рімас вирішила попрощатись із його коханкою. Однак дівчина дізнається, що насправді підла Зейн мала роман з її батьком задовго до появи Раїси, а тому вважає себе спадкоємицею статків.

Цікаво: "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон: фінальні 7 і 8 серії

Водночас до Аглаї на телешоу має прийти супермодель Алла Суботіна. Від такої зіркової гості вона не в захваті. Однак режисери запросили на програму і якогось Побегайла, який розкаже правду про минуле манекенниці. Та ця історія пов'язана і з Аглаєю.

Побігайло на шоу відкриває таємницю: батько Аглаї Калініної також є батьком Алли Суботіної. Ведуча в прямому ефірі дізнається про молодшу сестру. Аглая на радостях пропонує Аллі полетіти в Батумі разом з Побігайлом, і та погоджується. Щасливі сестри йдуть на могилу батька, де зустрічають Микиту – колишнього чоловіка Ірини Сергіївни. Між Аглаєю і чоловіком з'являється симпатія.

На святковому обіді в Побігайла Алла зустрічається з Гіві, з яким розірвала стосунки перед весіллям. Чоловік і досі не може забути колишню наречену. Водночас Гіві повідомляє Микиті, що Маша полетіла на пошуки Огнєва.

Дивіться трейлер до 5 серії 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі": відео

"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон 6 серія – сюжет

Маша Богданова нарешті приїжджає на острів Робінзон-Крузо в надії знайти свою доньку Катю. Саме це місце було відзначене на глобусі, який Огнєв надіслав з останньою лялькою.

Цікаво: "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон: головні актори українського серіалу

Маша таки зустрічає Огнєва. Вона втрачає свідомість перед чоловіком та потрапляє в його пастку. Машу закривають у підвальному приміщенні будинку Огнєва. В цей час їхня донька Катя має заняття з Филоменою. Маша Богданова намагається переконати чоловіка дозволити їй бачитись з дівчинкою. Однак Огнєв не має наміру ділити опіку над дитиною з нею.

Водночас Аглая закрутить роман з Микитою, який є колишнім чоловіком Ірини Сергіївни. Вперше за багато часу ведуча може назвати себе щасливою. Та цю ідилію зруйнує телефонний дзвінок: жінка дізнається, що в її сина Гліба діагностували лейкоз. Щоб врятувати нащадка Аглая Калініна наважиться на відчайдушний крок.

Дивіться трейлер до 6 серії 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі": відео

Головні ролі та актори серіалу "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон:

  • Маша Богданова – Катерина Тишкевич
  • Вадим Огнєв – Антон Батирєв
  • Аглая Калиніна – Наталі Старинкевич
  • Герман Піковий – Петро Риков
  • Жанна Потєхіна – Катерина Семьонова
  • Катя Огнєва – Єфросинія Мельник

"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон – графік виходу серій о 20:00 на СТБ:

1-2 (17-18) серії – 30 березня 2020 року

3-4 (19-20) серії – 31 березня 2020 року

5-6 (21-22) серії – 1 квітня 2020 року

7-8 (23-24) серії – 2 квітня 2020 року