"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон 7 серія – сюжет

Маленька Катруся вперше зустрінеться зі своєю мамою Машою Богдановою. Станеться це випадково: дівчинка знайде прихований вхід з кабінету батька, який веде до підвалу. Катя не пам'ятає маму, тому поцікавиться у Вадима Огнєва, чому їхня гостя сидить у тому приміщенні і хто вона така.

Дивіться також: "Ніщо не трапляється двічі" 3 сезон: чи буде продовження серіалу

У 7 серії Рімас також зустрінеться зі своєю мамою у в'язниці. Після цього дівчина вирішить запропонувати підступній коханці батька угоду. За розкішний маєток Зейн має витягнути Раїсу з в'язниці.

Не менші життєві труднощі чекають і на Гліба Стержакова. Вперше йому доведеться познайомитись зі своїм дядьком Германом. Чоловік погодився стати донором, щоб врятувати племінника. За це він отримає елітну квартиру. Однак під час зустрічі Герман розкаже Глібу сімейну таємницю, яка призведе до погіршення стану здоров'я хлопця.

Дивіться трейлер до 7 серії 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі": відео

"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон 8 серія – сюжет

Фінальна 8 серія 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі" зможе вразити глядачів. Маша Богданова оселиться в одній з кімнат будинку Вадима Огнєва. Між головними героями досі є почуття. Вранці Вадим покидає маєток у справах, а Маша розуміє, що Филомена може завадити їй відновити стосунки з чоловіком. Однак на її ревнощі Огнєв має відповідь: він просить звернути увагу на їхні обручки, де написано "Ти – моє життя".

Знайомтесь: "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон: головні актори українського серіалу

Вадим вирішує звільнити Филомену. Катя засмучена від того, що її репетиторка змушена покинути їхній будинок. Симпатію до дівчинки має і сама Филомена, яка просить Машу ніколи не ображати Катю.

Поки Вадима немає в будинку, Маша Богданова не втрачає можливості налагодити спілкування з Катрусею. Дівчинка не дуже налаштована говорити з мамою та з підозрою ставиться до неї. Врешті Катя просить Машу покинути їхній будинок та повернутись до іншої родини. Головна героїня вже готова виконати прохання дівчинки, однак раптова поява Бориса змінює її рішення.

Чоловік заявляє, що звернувся в "Інтерпол" та видав інформацію про Огнєва. Тому Маша повинна повернутись з ним додому, де на них чекає донька Ірина. Однак закохана жінка вирішує інакше: вона намагається врятувати Вадима і Катю та разом з ними втікає від усіх. Фінал автори проєкту залишили відкритим, відтак у мережі припускають, що буде 3 сезон серіалу "Ніщо не трапляється двічі".

Дивіться трейлер до 8 серії 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі": відео

Головні ролі та актори серіалу "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон:

  • Маша Богданова – Катерина Тишкевич
  • Вадим Огнєв – Антон Батирєв
  • Аглая Калиніна – Наталі Старинкевич
  • Герман Піковий – Петро Риков
  • Жанна Потєхіна – Катерина Семьонова
  • Катя Огнєва – Єфросинія Мельник

"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон – графік виходу серій о 20:00 на СТБ:

1-2 (17-18) серії – 30 березня 2020 року

3-4 (19-20) серії – 31 березня 2020 року

5-6 (21-22) серії – 1 квітня 2020 року

7-8 (23-24) серії – 2 квітня 2020 року