"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон 1 серія – сюжет

Одна з головних героїнь серіалу Маша Богданова вже 7 років шукає свою доньку Катю. Дівчинку ще немовлям забрав з пологового будинку її батьком Вадим Огнєв. Відтак жінка навіть не може дізнатись, чи жива її донечка. Єдине, що залишилось в Маші – це фото, яке зробив її хлопець Алекс у Бразилії. На кадрі, можливо, Вадим з Катрусею.

Дивіться також: "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон: сюжет і трейлер 3 і 4 серій

Глядачі у 1 серії побачать повернення Алли на батьківщину. Успішна модель погодилась взяти участь у благодійному проєкті, однак їй знадобились дитячі фото. Тому дівчина разом з Машою вирушать до будинку Ірини Сергіївни. Серед старих знімків та документів головна героїня нарешті відкриє одну з головних таємниць свого минулого – з листа вона дізнається, хто вбив її батьків 27 років тому.

Дивіться трейлер до 1 серії 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі": відео

"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон 2 серія – сюжет

Герман Піковий, який тільки вийшов на волю після крадіжки статуетки, відправиться до своїх спільників. Чоловік відсидів 5-річний термін у в'язниці і тепер хоче отримати свою частку за злочин. Однак Герману дають нове завдання – пограбувати професора. Він повинен вкрасти з елітного дому дорогу картину та повісити на її місце точну копію. Однак Герман не знає свого головного козиря – він виглядає точнісінько, як загиблий син професора Юра.

Цікаво: "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон: які перипетії чекають на героїв у 5 і 6 серіях

А от Маша Богданова не може оговтатись від інформації про смерть своїх батьків. Чи знав про це Борис – син Ірини Сергіївни та чоловік головної героїні?

Дивіться трейлер до 2 серії 2 сезону "Ніщо не трапляється двічі": відео

А вже у 3 та 4 серіях глядачі дізнаються, як Вікентій Петрович відреагував на зустріч з Германом Піковим. Чоловік є копією його загиблого сина, тому професор закличе додому свою колишню дружину. Зустрівшись з Германом, Жанна нарешті розкриє таємницю свого материнства. А от Вадим Огнєв буде намагатись втриматись від спокуси закрутити роман з Филоменою.

Головні ролі та актори серіалу "Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон:

  • Маша Богданова – Катерина Тишкевич
  • Вадим Огнєв – Антон Батирєв
  • Аглая Калиніна – Наталі Старинкевич
  • Герман Піковий – Петро Риков
  • Жанна Потєхіна – Катерина Семьонова
  • Катя Огнєва – Єфросинія Мельник

"Ніщо не трапляється двічі" 2 сезон – графік виходу серій о 20:00 на СТБ:

1-2 (17-18) серії – 30 березня 2020 року

3-4 (19-20) серії – 31 березня 2020 року

5-6 (21-22) серії – 1 квітня 2020 року

7-8 (23-24) серії – 2 квітня 2020 року