Нікіта Добринін та Даша Квіткова хоч і показують своє життя в соціальних мережах, все ж, вони вирішили дати спільне інтерв'ю у програмі "Зірковий шлях".

Цікаво Селена Гомес закрутила роман з відомим баскетболістом, – ЗМІ

Незважаючи на переконаність суспільства в тому, що пара Нікіти та Даші швидко розпадеться після завершення зйомок "Холостяка-9", закохані довели зворотнє. Вони вирішили офіційно одружитися. Нікіта Добринін багато роздумував над тим, якою має бути пропозиція вийти за нього заміж. Хлопець точно знав, що цей момент має бути особливим.

Я хотів зробити їй пропозицію в аеропорту. Мені хотілось зробити це під час проходу контролю між рамками, щоб в мене щось запищало, мене зупинили і я дістав би з кишені обручку,
– розповів Нікіта Добринін.

Але хлопець передумав через ймовірні перешкоди, які могли виникнути. Та вирішив освідчитись під час їхнього відпочинку на Балі. Даша Квіткова зізналась, що здогадувалась, що це станеться під час подорожі, але вже коли пройшло пів місяця, дівчина подумала: "Мабуть, наступного разу". Втім, перед від'їздом Нікіта все-таки став на одне коліно та витягнув обручку.

Не менш цікавою була історія знайомства Нікіти Добриніна з мамою Даші. Перше її прохання було називати жінку на "ти". Хлопець в інтерв'ю зізнався, що йому надзвичайно складно робити це. Адже хоч вона і не у віці, але старша від Нікіти. Незважаючи на все це, Даша Квіткова розповіла, що її мама любить Добриніна більше ніж її саму. Такі самі хороші стосунки склалися і в матері чоловіка з дівчиною.

Дивіться інтерв'ю Даші Квіткової та Нікіти Добриніна онлайн: