Над цим компанія працює вже понад 2 місяці, повідомив у своєму телеграм-каналі радник Світлани Тіхановської з міжнародних справ Франак Вячорка,

Зверніть увагу Масові протести в Білорусі: останні новини та що відомо – фото, відео

За його словами, зйомки вже проходять в Мінську, а також Києві та Вільнюсі. Білоруськи силовики навіть встигли затримати кількох членів знімальної групи.

Героями документальної картини будуть демонстранти та Координаційна рада на чолі з опозиціонеркою Світланою Тіхановською, зауважив Вячорка.

Що відбувається у Білорусі

  • Після президентських виборів, які відбулися в Білорусі 9 серпня, країну сколихнули масштабні протести та страйки. Вони тривають вже понад 2 місяці.
  • Люди вважають, що вибори сфальсифіковані. Вони не визнають результатів, згідно яких Олександр Лукашенко переміг опозиціонерку Світлану Тихановську.
  • Білоруські силовики продовжують жорстоко розганяти протести. Є загиблі, понад тисяча – потерпіли через дії правоохоронців.
  • Тихановській довелося виїхати за кордон. 23 вересня відбулася таємна інавгурація Лукашенка – без присутності народу та трансляції, як цього вимагає закон.