Про це зірка сама сповістила у своїх Instagram-Stories, опублікувавши нове селфі-фото. "Дякую клініці Pawnta Cosmetic Dermatology в Беверлі-Гіллз за те, що погодилися пізно ввечері підправити форму моїх губ!" – прокоментувала чергове збільшення губ філерами Кайлі.

Читайте також: Кайлі Дженнер здивувала публіку дуже тонкими губами, відмовившись від ін'єкцій


Кайлі Дженнер повідомила, що повернулась до використання філерів

Варто додати, що в липні, коли Кайлі офіційно заявила, що відмовляється від ін'єкцій краси, вона викликала неабиякий резонанс у соцмережах. Шанувальники позитивно схвалили її рішення і неабияк зраділи, що вона нарешті повернеться до своїх природніх форм губ.

Як відомо, Дженнер вдалась до пластичної хірургії у досить юному віці. У свої 16 років вона, зокрема, збільшила губи, оскільки сумний досвід з її колишнім бойфрендом надто сильно вплинув на неї. Тоді він їй сказав, що "для таких тонких губ вона непогано цілується". Після цього Кайлі вирішила вдатись до ін’єкцій краси. У 2015 році вона також випустила власну лінійку блисків і помад Kylie Kosmetics, які візуально збільшували об’єм губ.

Кайлі Дженнер без філерів (ліворуч) і з ними (праворуч)

Що таке філер?Філер – це наповнювач для локальних ін'єкцій, які використовують в контурній пластиці лиця без хірургічного втручання. Цією послугою користується багато зірок шоу-бізнесу, зокрема Анджеліна Джолі, Наталі Портман, Меган Фокс, Мадонна та Кім Кардашян.