Наполегливості Джессіки Альби можна тільки позаздрити. Вона ще в 5 років мріяла стати акторкою і поступово, крок за кроком, втілювала задум в реальність. Вже у 12 Джессіка записалась на спеціальні курси та за рік почала співпрацю з першим агентом. Так розпочався шлях Альби у підкоренні Голлівуду.

Дивіться також: 5 сексуальних моделей, які стали успішними акторками Голлівуду – 18+

Тепер, коли мрія зіркової іменинниці стала реальністю, вона з легкістю перебирає ролі та погоджується тільки на цікаві для себе телепроєкти. З нагоди дня народження журналісти LileStyle 24 вирішили нагадати спекотні ролі Джессіки Альби, які вразили глядачів.

Серіал "Темний ангел" став однією з дебютних робіт Джессіки Альби. І чи то войовнича героїня, чи її шкіряний костюм підкорили глядачів. Акторка прокинулась знаменитою та отримала за перевтілення в цю сексуальну героїню премію Teen Choice Award.


Джессіка Альба / IMDb


Акторка Джессіка Альба / IMDb

Сексуальності образу Джессіки Альби додала участь у двох частинах фільму "Місто гріхів". Акторка виконала роль танцівниці стриптиз-клубу Ненсі. Для зйомок вона відвідала кілька таких закладів та найняла вчителя танців, щоб майстерно передати образ своєї героїні. І їй це ще й як вдалось!


Джессіка Альба у фільмі "Місто гріхів" / 24SMI

Та на цьому танцювальна кінокар'єра Джессіки Альби не завершилась. Акторка взяла участь у фільмі "Лапочка", де залюбки показала свої вміння на паркеті.


Джессіка Альба у фільмі "Лапочка" / CineMateria

Дивіться трейлер до фільму "Лапочка": відео

Та по-справжньому гарячі образи Джессіки Альби можна побачити у комедії "Удачі, Чак" та бойовику "Механік 2". В обидвох кінострічках акторка зіграла сексапільну красуню, за яку готові боротись чоловіки.


Джессіка Альба у комедії "Удачі, Чак" / Кадр з фільму


"Механік 2": Джейсон Стейтем і Джессіка Альба / Кадр з фільму


Джессіка Альба у фільмі "Механік 2" / Кадр з фільму