Як пише Android Police, Бета-тестери сервісу вже почали отримувати оновлення під номером 9.53, щоправда компанія офіційно поки про це не оголошувала.

Якщо подивитися на код нової збірки, то можна зробити висновок, що Google наразі перебуває у процесі розробки нового повідомлення, яке буде передавати умови трафіку на маршруті в реальному часі.

Читайте також: Заблокували "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс": огляд альтернативи для українців

Таким чином, у картах Google буде краще відображено повідомлення про корки, хорошим сервісом щодо яких відзначається компанія Yandex.

Крім того, у зв’язку з цим готується ще одне оновлення, завдяки якому програму можна буде встановлювати у автомобілі.

Також для Google Maps на Android вийшло оновлення, яке додає підтримку Street View у режимі навігації.

Тепер під час відображення буде демонструватися зображення Street View на кожній дорозі, на яку ви повинні повернути. Натиснувши на неї, вона розгортається у повний діапазон і стрілкою вказує на потрібний поворот. Як і в додатку Street View, відкриті зображення можна крутити на всі 360 градусів.

До слова, нещодавно Google Maps навчилося автоматично перекладати відгуки про місця на рідну мову користувача.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Це рішення набуває чинності із дня його опублікування в офіційних виданнях.

Відповідний указ Президент України Петро Порошенко підписав 16 травня. Заборона доступу до "Одноклассники", "Вконтакте" та "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.