Хтось алкоголем лікується від застуди, а хтось для профілактики щовечора випиває склянку горілки "для міцного здоров'я". Ми вирішили зібрати найпопулярніші міфи про алкоголь та спростувати їх.
Їжа рятує від похмілля
Буває, але не вся їжа. Наприклад, тарілка салату перед бурхливим застіллям вас не врятує. Найкраще налягати на червоне м'ясо. Воно володіє великою кілкістю амінокислот і вітамінів, які допомагають організму виводити алкоголь.
Алкоголь сприяє кращому сну
Ніякий алкоголь не може зробити ваш сон кращим. Після випитого (особливо, якщо його занадто багато) людина дійсно засинає легше, але якість сну погіршується в рази. Під час такого сну ви не відпочиваєте і на ранок будете такими ж втомленими, як і ввечері.
У світлому пиві менше калорій
Будь-яке пиво однаково калорійне і світле нічим не відрізняється від інших видів.
Пиво треба пити перед горілкою
Немає різниці, в якому порядку ви п'єте алкоголь. У цьому випадку роль грає лише те, скільки ви випили, тож краще звертати увагу на кількість випивки, а не на їх порядок.
Читайте також: Чи корисно пити вино?
Міцний алкоголь п'янить сильніше
Від склянки шампанського ви можете сп'яніти набагато швидше, ніж від склянки горілки. Все діло в кількості алкоголю та того, як швидко речовина всмоктується в кров.
Якісний алкоголь не шкідливий
Ні, це не так. Навіть найблагороднішим віскі можна напитись так, що зранку важко буде встати з ліжка. Він так само як і інший алкоголь отруює організм.
Міцна випивка лікує застуду
Наші бабусі завжи лікували нас горілкою з медом. Однак лікарі застерігають: це абсолютно неправильно. Адже імунітет випивка не піднімає, а спирт подразнює горло і воно після таких процедур болить ще більше.