Сьогодні, 28 липня, день народження святкує мама телезірки Лілії Ребрик Віра Тодорюк. На жаль, знаменита донька не може особисто привітати неньку, яка живе в Чернівцях, через напружений робочий графік та постійні зйомки. Тому привітання для іменинниці ведуча залишила в інстаграм-профілі.

До теми Нарешті зустрілися: Лілія Ребрик замилувала мережу сімейним фото з батьками та сестрою

Попри те, що Лілія Ребрик бачиться з мамою вкрай рідко, вона називає її найкращою подругою. Ведуча та акторка зізналась, що мама завжди розуміла її й навіть 16-річною дозволяла почуватися дорослою і самостійною.

Ти моя найкраща подружка! Нехай так буде завжди... Я дякую тобі за те, що в 16 я почувалась дорослою, а в 39 – можу дозволити собі бути дитиною! Це такі необхідні та такі безцінні відчуття, які нам можуть подарувати тільки батьки,
– зворушливо написала Ребрик.

Чуттєвий допис вона доповнила серією фото з мамою у власному заміському будинку під Києвом, куди батьки зірки навідуються з Чернівців. На світлинах також з'явилися рідні ведучої – батько Іван, сестра Юліана, чоловік Андрій Дикий та доньки – Поліна й Діана, які зібралися разом за святковою вечерею з нагоди довгоочікуваної зустрічі після карантину.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо