Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню W Magazine.

Читайте також: Зірка "50 відтінків сірого" Дакота Джонсон вперше прокоментувала чутки про вагітність

Дакота зізналася, що дуже любить дивитися хоррори та називає фільм "Суспірія" божевільним.

Абсолютно тривожний, і дивно, наскільки некомфортно він змушує вас відчувати себе. Якби я не бачила багато фільмів жахів, я б подумала, що це цілковитий винос мозку,
– наголосила Джонсон.

Крім того, акторка розповіла, що для ролі танцівниці у фільмі вона почала працювати над своїм тілом за допомогою силових тренувань.

"Потім, за чотири-п'ять місяців до зйомок, я почала працювати з хореографом. У той час я ще знімалася в 50 відтінках. За два-три місяці до зйомок я поїхала в Італію, щоб працювати з іншим хореографом і тренуватися з танцюристами", – розповіла зірка.


Дакота Джонсон для W Magazine

За її словами, зйомки виявилися справді складними, що потім до неї приходили нічні жахіття.

"У мене були божевільні. Це не означає, що зйомки були жахливими. Але це була не легка, весела робота. Було холодно та темно, люди отримували поранення. Я отримала травму. Мій персонаж, Сюзі, має 3-4 танцювальних номери, насправді вона у всіх танцювальних номерах. Потім у неї було прослуховування – багато фізичної активності, що переважає акторську майстерність. Ми знімали весь день, а потім проводили кілька годин в цьому холодному, чорному готелі. Я пошкодила спину, потім мій м'язовий спазм дійшов до такої міри, що я не могла рухатися. Це були небезпечні зйомки. Такі речі траплялися весь час", – поділилася Дакота.


Дакота Джонсон для W Magazine

Автором знімків також став сам Гуаданьїно, образи було створено стилістом Сарою Мунвес. Для фотосесії був використаний одяг від Valentino, Chanel, Redemption, Dior.


Дакота Джонсон для W Magazine


Дакота Джонсон для W Magazine


Дакота Джонсон для W Magazine